Як правильно вибрати сертифікат і центр сертифікації SSL Україна

Допомога по вибору і використанню SSL сертифікатів різного рівня

Сертифікат EV SSL (Extended Validation SSL certificate) - це рішення для перевірки справжності цифрової ідентифікації, що використовується веб-сайтами HTTPS для забезпечення найвищого рівня безпеки шляхом перевірки особи власника веб-сайту або оператора. EV SSL-сертифікати гарантують споживачам, що вони ведуть бізнес через надійний веб-сайт і зелені SSL сертифікати стали галузевим стандартом для сайтів електронної комерції. Підтвердження особистості веб-сайту виконується у відповідності до строгих галузевих рекомендацій, встановлених на форумі CA / Browser Forum, і включає в себе строгий процес перевірки компетентним центром сертифікації (CA). Особа, що подає запит сертифікат EV, має бути оперативно і фізично підтверджена і це повинен бути штатний співробітник компанії, що підтвердив юридичну ідентифікацію власника сайту і права власності заявника і одноосібного контролю над доменом.

Як вибрати між сертифікатом EV, OV або DV

Сертифіати DV SSL (DVSSL)
DV найкраще підходять для підприємств малого та середнього бізнесу, які шукають економічний захист без необхідності встановлювати довіру відвідувачів сайту. Видача сертифіката DV просто вимагає підтвердження права власності на пов'язане з ним ім'я домену, яке надається за допомогою простого процесу перевірки електронної пошти. Ці сертифікати можуть бути видані за лічені хвилини, включити HTTPS і відобразити в інтернет-браузерах чіткий індикатор, наприклад символ замку. Однак сертифікати DV не підтверджують легітимність організації, яку представляє веб-сайт, і тому не повинні використовуватися для сайтів електронної комерції або сайтів, які займаються конфіденційною інформацією. Тим не менш, вони є відмінним варіантом для багатьох внутрішніх сайтів, тестових серверів і тестових доменів.

Сертифікати OV SSL (OVSSL)
Сертифікати OV забезпечують той же рівень захисту, що і сертифікати DV, але йдуть на один крок далі, ніж просто вимагають підтвердження права власності на домен. З сертифікатом OV центр сертифікації підтверджує, що бізнес, пов'язаний з доменним ім'ям, зареєстрований шляхом перевірки таких даних, як назва компанії, її місце розташування, адреса та інформація про реєстрацію. Це робить сертифікат OV більш підходящим варіантом для публічних веб-сайтів, що представляють компанії або організації.

EV SSL-сертифікати розширеної перевірки (EVSSL)
Сертифікати EV забезпечують високий рівень довіри, гарантуючи споживачам, що вони ведуть бізнес через довірений веб-сайт. З цієї причини ці сертифікати стали галузевим стандартом для сайтів електронної торгівлі. EV SSL-сертифікати запускають веб-браузери високої безпеки для відображення зеленого адресного рядка, що містить ім'я компанії або організації, володіє доменом. Вони також показують назву центру сертифікації, що видав сертифікат.

Зелений адресний рядок EV TLS / SSL
Підтвердження особистості веб-сайту і підтвердження його організації здійснюється відповідно із суворими галузевими рекомендаціями, встановленими на форумі CA / Browser Forum, і включає в себе суворий процес перевірки, який, як доведено, ефективний протягом більш ніж десяти років реального використання у всьому світі. EV SSL-сертифікати необхідні для великих підприємств або сайтів електронної комерції, оскільки вони можуть підвищити довіру, показуючи вимогливим споживачасм, що передбачувана угода з законним одержувачем і що сайт серйозно ставиться до захисту даних своїх клієнтів.